XIII Sesja Rady Gminy Ryczywół

14.11.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#sesja   #rada gminy   #rady   #ryczywół   

XIII Sesja Rady Gminy Ryczywół miała miejsce w dniu 6 listopada 2019 roku. Po sprawach regulaminowych głos zabrała Radna Rady Powiatu - p. Anna Nowicka, która wypowiedziała się na temat planowanej inwestycji - remontu drogi Gorzewo – Ryczywół. Poinformowała również o wniosku, który złożyła w imieniu OSP Ryczywół, dotyczącym przebudowy chodnika przy ul. 6 Stycznia.

 

W dalszej części obrad Informacje o działalności międzysesyjnej przedstawili Przewodniczący Rady Gminy, Wójt Gminy oraz przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Spraw Społecznych i przewodniczący Komisji Rolnej i Ochrony Środowiska. Przewodniczący Rady i Wójt złożyli informację o oświadczeniach majątkowych radnych i kierowników jednostek organizacyjnych. 

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Ryczywole - p. Krystyna Skrzypek oraz Wicedyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ludomach - p. Ziemowit Chudziński przedstawili informacje o realizacji zadań oświatowych w roku szkolnym 2018/2019. 

Po krótkiej przerwie wznowiono obrady i przystąpiono do podejmowania uchwał zgodnie z porządkiem obrad. 

W wolnych głosach i wnioskach poruszono m.in. temat współpracy z powiatem, a także temat budynku po szkole w Lipie. Obrady Sesji zakończono o godz. 13.15.

Transmisja z obrad Sesji dostępna jest w Biuletynie Informacji Publicznej.


To może Cię także zainteresować:
Rewelacyjny Finał WOŚP w Ryczywole
Nowe piłkochwyty na boisku w Lipie i Ryczywole
Tragiczny wypadek w Ludomach. Ciężarówka uderzyła w drzewo

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: ryczywol.pl / foto: ryczywol.pl

Komentarze