XX Regionalne Zawody Samorządowe w Tenisie Stołowym

20.02.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#sport   #zawody   #samorząd   #tenis stołowy   #rogoźno   

Jubileuszowa edycja turnieju z udziałem samorządowców z Województwa Wielkopolskiego odbyła się 9 lutego w sali sportowej OKSiR Szkoły Podstawowej im. Lotnictwa Polskiego w Witkowie. Był to jednocześnie IV Memoriał im. Krzysztofa Szkudlarka o Puchar Marszałka Województwa Wielkopolskiego.

 

Udział w wydarzeniu wzięło 136 uczestników, którzy reprezentowali 26 gmin z 13 powiatów. Ponadto rozegrano VI Otwarte Zawody z karabinka pneumatycznego oraz konkurencje rekreacyjne. Gminę Rogoźno (9-ty start) reprezentowali radni: Ewa Wysocka, Sebastian Kupidura, Hubert Kuszak, Maciej Kutka, Krzysztof Nikodem, Paweł Wojciechowski i Henryk Janus.

W zawodach tenisa stołowego V miejsce zajął Hubert Kuszak, a zespołowo reprezentacja Gminy Rogoźno uplasowała się na 8 miejscu. W strzelaniu z karabinka pneumatycznego zespół gminy zajął II miejsce w Wielkopolsce, a indywidualnie Henryk Janus uplasował się na III miejscu. W konkurencji „Ringo” mistrzem Wielkopolski został Krzysztof Nikodem, a III miejsce wywalczył Hubert Kuszak. W zawodach po raz kolejny uczestniczył poseł Szymon Szynkowski vel Sęk, obecnie sekretarz stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych oraz po raz pierwszy radni z Gminy Ryczywół.


To może Cię także zainteresować:
Dzień Babci i Dziadka w Oddziale Rejonowym PZERiI w Rogoźnie
Finał 28 Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Rogoźnie
Zatrzymano podejrzanego o rozbój w sklepie monopolowym

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: rogozno.pl / tekst: H. Janus | foto: rogozno.pl

Komentarze