Zaginął Sebastian Solman

10.11.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #zaginiony   #poszukiwania   #oborniki   

Policjanci z Poznania poszukują zaginionego Sebastiana Solman, który wyszedł z domu 5 listopada br. i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. Osoby, które posiadają informacje na temat miejsca przebywania mężczyzny, prosimy o kontakt z Policją.

 

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Północ prowadzą poszukiwania Sebastiana Solman, który zaginął w dniu 05. 11. 2017 wychodząc z domu w Poznaniu ok. godz. 17.00 - 18. 00. Poinformował rodzinę że udaje się do miejscowości Rożnowo, skąd miał się udać pieszo do miejscowości Jaracz, gdzie skrócił sobie drogę przez tereny leśne i się zagubił. Do dnia dzisiejszego nie powrócił do miejsca zamieszkania, nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis - wiek 44 lata, szczupłej budowy ciała, włosy brak, - posunięte łysienie, reszta włosów ogolona, twarz owalna, uszy przylegające, waga ok. 75 kg., wzrost 180 cm, oczy niebieskie.

Znaki szczególne: tatuaże – wzory, postać Jezusa, Matki Boskiej, tatuaże kolorowe na szyi, klatce piersiowej, nogach.

Ubiór: Kurtka koloru khaki z kapturem długości ¾, spodnie jeansowe koloru bordowego, półbuty sportowe koloru brązowego, bluza sportowa rozpinana koloru fioletowego. Mężczyzna miał przy sobie plecak sportowy z żółtymi paskami.

Osoby posiadające informacje na temat miejsca przebywania zaginionego prosimy o kontakt z policjantami pod numerami telefonów 61 84 14611 lub 997 czynne całą dobę.

Maciej Święcichowski

 

To może Cię także zainteresować:
Międzyszkolny Przegląd Twórczości ks. Twardowskiego
Już wkrótce nowa przychodnia w Popówku
XLVI Sesja Rady Miejskiej Oborniki

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: oborniki.policja.gov.pl | foto: oborniki.policja.gov.pl

Komentarze