Zatrzymani z narkotykami podczas kontroli drogowej

09.03.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #narkotyki   #zatrzymany   #oborniki   

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Obornikach zatrzymali dwóch mężczyzn z narkotykami. Mężczyźni wpadli podczas rutynowej kontroli drogowej. Funkcjonariusze znaleźli pod bluzą 20-latka słoik, w którym było ponad 50 gram marihuany, natomiast drugi z pasażerów marihuanę miał schowaną w kieszeni. Teraz za swoje postępowanie odpowiedzą przed Sądem.

 

1 marca br. podczas rutynowej kontroli drogowej funkcjonariusze ogniwa patrolowo - interwencyjnego w Obornikach ujawnili u dwóch pasażerów narkotyki. 20-letni mieszkaniec Obornik posiadał pod bluzą w słoiku woreczki strunowe z zawartością marihuany w ilości ponad 50 gram. Drugi zaś 19-latek miał marihuanę w kieszeni o wadze ponad 9 gram. W trakcie przeszukania samochodu mundurowi ujawnili również wagę elektroniczną. Narkotyki zostały zabezpieczone, a podejrzani o ich posiadanie trafili do policyjnego aresztu. 

Mężczyźni usłyszeli już zarzut posiadania narkotyków. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomani za posiadanie narkotyków mogą teraz trafić do więzienia nawet na 3 lata.


To może Cię także zainteresować:
Wydarzenia czytelnicze w SP nr 4 w Obornikach
29-latek zatrzymany z narkotykami przez dzielnicowych
Powiatowy etap Wielkopolskiej Olimpiady ”Wiedzy Konsumenckiej”

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: oborniki.policja.gov.pl / sierż. Izabela Leśnik | foto: oborniki.policja.gov.pl

Komentarze