Zimowy Turniej Brydża Sportowego

23.02.2020

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#turniej   #brydż   #rogoźno   

W niedzielę 16 lutego w Sali Kawiarnianej Rogozińskiego Centrum Kultury odbył się Zimowy Turniej Brydża Sportowego o Puchar Burmistrza Rogoźna.

 

Do zawodów przystąpiło siedemnaście par, które przez cztery godziny niestrudzenie walczyły o zwycięstwo. Kolejne rundy rozgrywek finalnie wyłoniły trzy zwycięskie dwuosobowe drużyny. 

Na trzecim miejscu uplasowali się Jolanta Zientara i Rafał Junik z klubu Dąbrówka MM Poznań, natomiast na drugim Jarosław Hilbrecht i Jerzy Gurzęda przynależący do klubu Flux-Medical Boguniewo. 

Zwycięzcami turnieju zostali reprezentujący klub Szlemik RCK Rogoźno Marek Bukowski i Józef Grewling. 

Wszystkie pary z podium otrzymały nagrody, dyplomy oraz oczywiście puchary, które wręczył im Burmistrz Rogoźna Roman Szuberski. 

Następnie Burmistrz spośród wszystkich pozostałych par wylosował dla jednego uczestnika nagrodę pocieszenia, która trafiła w ręce Jana Borychowskiego. 

Na zakończenie Burmistrz podziękował wszystkim za udział w turnieju, grę fair play oraz zaprosił na kolejne karciane pojedynki.


To może Cię także zainteresować:
Dachowanie w Pruścach
Nagrody Starosty dla najlepszych absolwentów
Posiedzenie Gminnego Zespołu Zarządzania Kryzysowego

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: rogozno.pl

Komentarze